En Sevdiğim Nude Dudak Kombini – My Latest Fave Nude Lip Combo

En sevdiğim nude dudak kombini

Bugün sizlerle son zamanlarda aşık olduğum nude dudak kombinasyonunu paylaşmak istiyorum. Bu kombini keşfettiğimden beri koyu renk makyajla, açık renk makyajla, kısacası her makyajla durmadan bu ikiliyi kullanıyorum.

Today I want to share with you guys my favourite nude lip combo as of late. Honestly I cannot stop wearing this duo. No matter what kind of eye makeup I do, this is my go-to lip probably in the last month or so!

En sevdiğim nude dudak kombini

En sevdiğim nude dudak kombini

Ürünler aslında oldukça basit ve kombinde herhangi bir ruj yok :) Önce Estee Lauder’den Nude adlı dudak kalemi ile tüm dudağımı boyuyorum. Bu kalem harika, gerçekten yumuşak ve kalıcılığı da hiç fena değil. Ama beni asıl çeken kısım kalemin ışıltısı oldu. Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi diğer doğal renklerdeki dudak kalemlerinden farklı olarak tamamen mat değil. Simli bir görünümü yok ama satenimsi, ışıltılı bir görünüm veriyor.

İkinci adım olarak ise Chantecaille markasından ‘Lucky’ adlı parlatıcıyı sürüyorum. Chantecaille markasının parlatıcıları, Angelina Jolie nin sadece bu marka parlatıcı kullandığı medyaya yansıdıktan sonra dikkatimi çekti açıkçası. Dokuları gerçekten mükemmel, hiç ama hiç yapışkanlık bırakmıyor ve gerçekten yoğun nem veriyor. ‘Charm’ renginden iki tüp bitirdim desem yeterli olur sanırım ne kadar sevdiğimi anlatmak için! Eğer Chantecaille parlatıcı aramakla uğraşamam diyorsanız (Harvey Nichols mağazalarında satılıyor) MAC Nymphette parlatıcı ile tonları çok benzer. Aynı efekti vereceğine eminim diyebilirim.

This combo surprisingly does not contain any lipstick. I first line my lips with the Estee Lauder Double Wear lip liner in the shade ‘Nude’ and I basically colour my whole lip in with that. This pencil is really nice and unlike other nude pencils this has a very nice sheen to it. It almost has a satin-y finish and it really gives a very nice look to the lips. The staying power is also not bad at all.

As the second step I just slap on some gloss and in this case Chantecaille Brilliant Gloss in the shade ‘Lucky’. These glosses are absolutely amazing and can I just say, they are Angeline Jolie’s only choice when it comes to lipgloss! I already went through two tubes of the shade ‘Charm’. They have zero stickiness to them and feel amazingly moisturising on the lips. Love them to death.

En sevdiğim nude dudak kombini

En sevdiğim nude dudak kombini

Ne dersiniz? Sizce de buğulu ve koyu renk bir göz makyajıyla süper seçim değil mi?

What do you guys think? Is it not the most heavenly nude lip combo?

xox
  • süper !

  • duygu

    merhaba
    dudak dolgunuzu kime yaptırıyorsunuz acaba?