The Balm Meet Matte Nude Far Paleti – Palette

The Balm Meet Matt(e) Nude Eyeshadow Palette review
The Balm Meet Matt(e) Nude Far Paleti renkleri kullananlar

Meet Matte Nude Far Paleti görünümü ve kutusu

The Balm ürünlerini önceden Gratis’lerde deneyip pudra ve far dokularını beğendiğimi hatırlıyorum. İlk aldığım ürün bu olmamasına rağmen ilk olarak bunu blog’a koymak istedim. Bir indirimden The Balm Meet Matte Nude far paleti oldukça uygun bir fiyata gelince hemen almıştım. Birkaç ay geçti ve hala severek kullanıyorum. İçersinde fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi 9 renk var ve bunların hepsi mat.

I had been lusting after this palette for quite some time and when I got the chance to get my hands on it with a great discount in the Turkish drugstore Gratis, I did; and I’m very glad I did so.

The Balm Meet Matt(e) Nude far paleti The Balm Meet Matt(e) Nude eyeshadow palette

The Balm Meet Matte Nude far paleti The Balm Meet Matt(e) Nude eyeshadow palette

Palette 25.5g ürün var ki bu oldukça fazla bir miktar. Ürünün kutusu neredeyse parlak kaplanmış mukavva gibi, icerdiği ürün miktarina kıyasla da hafif. Palet mıknatıs ile kapanıyor ve kapağının içersinde büyükçe de bir aynası var.

The package contains 25.5gr of product which is amazing and quite unusual I might say. The packaging is pure cuteness as it is always the case with The Balm products. It snaps shot with a magnet and is travel friendly as the material is cardboardish hard material. It also has a good sized mirror.

Far Paleti Renkleri

The Balm Meet Matte Nude far paleti The Balm Meet Matt(e) Nude eyeshadow palette

Farların pigmentasyonu gerçekten çok iyi. Renk bakımından da geniş bir spektrumu kapsıyor. Hem sıcak tonlarda, hem de soğuk tonlarda bir ‘look’ yakalamak mümkün. Paletteki beyaz oldukça opak ve hic tebeşir gibi tozlanmıyor. Matt Rosen ve Matt Garcia paletteki en birbirine yakın tonlar. Matt Singh ve Matt Lombardi gölgeleme yaparken cilt tonuna yakın oldukları için çok işe yarıyor, özellikle koyu renkleri dağıtırken çok yardımcı oluyor.

Neticede fiyatina göre son derece kaliteli bir palet, eğer mat renkler hoşunuza gidiyorsa kesinlikle The Balm Meet Matte Nude far paleti denemeye değer! (Gratis indirimlerini takip ederseniz daha da avantajlı fiyata geliyor!)

The pigmentation of these eyeshadows are great and they blend beautifully. I was particularly happy that they included a white in this palette. Both cool and warm looks are perfectly achievable. Matt Abdul and Matt Hung go great together and Matt Singh and Matt Lombardi are amazing blending colours to put on top of the crease while blending out the dark shadows. Overall amazing palette for the price and the amount you get.I highly recommend these if you want to try out some matte shades.

xox