Neon pembe oje Orly Oh Cabana Boy – The perfect summer pink

Orly Oh Cabana Boy Neon pembe

Neon pembe oje Orly Oh Cabana Boy ile henüz tanışmadıysanız şimdi tam zamanı!

Yazın en sevdiğim yanlarından biri canlı, neon ojeleri sürebiliyor olmak. Bu oje, şeffaf pembe bir bazın üzerine lila-mavi sedefli. Ben çok bronz olamasam da eminim ki yanık tende çok çok daha güzel duracaktır. Bu oje benim için yazın müjdecisi gibi!

‘Oh Cabana Boy’ from Orly is the definition of ‘summer pink’ for me. It has lilac-blue shimmer on a very sheer pink base. I always get compliments when I wear this shade! The best part of summer for me is being able to rock shockingly neon colours on my nails.

Orly nail polish oje in Oh Cabana Boy neon pink

Yazin Orly Oh Cabana Boy neon pembe oje

Neon Pembe Oje Orly Oh Cabana Boy Nasıl Kullanıyorum?

Ojenin yapısı biraz ince fakat 3 kat sürüldüğünde tam opak bir hal alıyor. Altına Orly’nin bonder adlı bazını sürüp, ojenin üzerine de Sally Hansen hızlı kuruyan cilayı sürünce bu evde yaptığım manikürüm bana en az 5-6 gün boyunca dayanıyor. Ojenin tek dezavantajı (neredeyse her neon renkte olduğu gibi) üzerine herhangi bir cila sürülmezse kendiliğinden yarı-mat kuruyor olması.

How do I use it?

It goes opaque in 3-4 thin coats. I almost always wear Orly’s Bonder base coat under every polish and I always f’inish with Sally Hansen’s Insta-dry top coat. This at-home manicure of mine usually lasts a good 5-6 days without chipping. The only downside of this nail polish is that if you don’t use a top coat it dries to a semi-matte finish.

Orly Oh Cabana Boy Neon pembe

Orly Oh Cabana Boy Neon pembe oje

Göz alıyor di mi? :)

Its quite eye-catching isn’t it? :)

xox